Dodavatelé a značení CE

  

FANECO

Společnost FANECO je distributorem a výrobcem komplexního sanitárního vybavení. Má zkušenosti s poskytováním profesionálních řešení pro mnoho sektorů ekonomiky v oblasti toaletních zařízení. Společnost kombinuje zkušenosti v mezinárodním obchodu s moderním modelem řízení zaměřeným na maximální pohodlí zákaznického servisu a omezující politiku kvality.

 

Tento model provozu zajišťuje nejvyšší kvalitu a zároveň rozmanitost nabízeného sortimentu. Společnost neustále rozšiřuje své portfolio toaletního zařízení v reakci na tržní poptávku. FANECO nabízí specializované produktové řady přizpůsobené potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Má speciální nabídku zaměřenou na síť obchodních partnerů, kterou podporuje v celém procesu prodeje realizovaných investic. Společnost propaguje ekologii implementovanou ve své vlastní organizaci prostřednictvím interních postupů, které eliminují nadměrný tisk nebo spotřebu energie.

 

Naše nabídka zahrnuje profesionální toaletní potřeby:

- dávkovače mýdla
- zásobníky na papírové ručníky
- kontejnery na toaletní papír
- sušičky rukou
- toaletní potřeby pro zdravotně postižené
- přebalovací stoly pro kojence

a mnoho dalších produktů...

 

Našimi klienty jsou mimo jiné: 

stavební firmy - realizující různé typy budov / zdravotnická zařízení / letiště, vlakové a autobusové stanice, linky metra / univerzity a školy / hotely a restaurace / kancelářské budovy, veřejné a administrativní budovy / nákupní centra / kulturní centra: muzea, kina, divadla, knihovny / sportovní zařízení / průmyslová zařízení, čerpací stanice.


 

Označení CE  (Conformité Européenne) - dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru („EEA“ je tvořen 28 členskými státy EU a třemi státy z Evropského sdružení volného obchodu - Islandem, Lichtenštejnskem a Norskem bez Švýcarska).

To znamená, že tento produkt splňuje legislativní požadavky EU – že výrobce ověřil/nechal ověřit oznámeným subjektem (dříve notifikovanou osobou), že výrobek splňuje všechny příslušné základní požadavky (např. bezpečnost, ochranu zdraví, ochranu životního prostředí) z příslušné směrnice.

 

Nejčastějším typem technické specifikace, tj. dokumentu, na základě kterého může být posouzení provedeno, je evropská harmonizovaná norma.

Označení CE umožňuje volný pohyb zboží v rámci trhu zemí Evropského hospodářského prostoru. Označení CE neznamená, že výrobek byl vyroben v EU a není značkou kvality.

Ne všechny výrobky musí být označeny CE, ale pouze ty kategorie výrobků, pro které označení CE stanoví příslušná směrnice. Jedná se např. o hračky, vybrané elektrické spotřebiče, vybrané stavební výrobky, zdravotnické prostředky, výtahy, stroje a měřící zařízení.

Grafická podoba označení CE je dána normou a musí být umístěna na výrobku, obalu, uživatelském manuálu, či na záručním listu.

Označení CE musí být umístěno viditelně, čitelně a nesmazatelně a je zakázáno používat jakékoliv značky, které s ním lze zaměnit.


 

KDM

KD Medical GmbH Hospital Products (KDM®)

je německý výrobce se sídlem v Berlíně. KDM® se zaměřuje na jednorázové zdravotnické prostředky a má vedoucí postavení v technologii jehel. S výrobky, které jsou prodávány ve více než 60 zemích světa a jejich širokým sortimentem, který je neustále rozšiřován a zdokonalován, získala společnost KDM® vynikající pověst v oblasti kvality a spolehlivosti na celém světě.

 

Je KD Medical GmbH výrobcem?
Ano, společnost KD Medical GmbH Hospital Products je výrobcem zdravotnických prostředků v souladu s předpisy Evropské unie.

 

Kde mohu vidět nejnovější produkty KDM®?
KD Medical každoročně vystavuje své výrobky na významných veletrzích jako je např. MEDICA. Pokud jde o společnost MEDICA, přesnou polohu výstavního stánku KDM® najdete na webových stránkách Medica (www.medica.de).

 

Má KDM® všechny své produkty na skladě?
Naše produktové portfolio obsahuje několik tisíc produktových variant. Vzhledem k této složitosti a řadě vysoce přizpůsobených sérií nejsme schopni udržet každý výrobek v našich skladech. Místo toho vám poskytneme čerstvě vyrobené zboží. Máme však skladové kapacity pro nejdůležitější produkty, které mohou být dodány v nejkratších časových úsecích.


 

 

BEROMED  GmbH Hospital products - MARKETS

Země - Evropy, Asie, Afriky... (viz mapa).

 

     

 

Společnost BEROMED je německý výrobce se sídlem v Berlíně. Během posledních let se společnost stala oceňovanou značkou pro vysoce kvalitní nemocniční produkty v mnoha evropských, afrických a asijských zemích.


BEROMED GmgH se  zaměřuje na nejdůležitější faktory:

- naše produkty

- naši zákazníci

Hlavním cílem firmy BEROMED je poskytovat koncovým uživatelům bezpečné, kvalitní a spolehlivé zdravotnické prostředky. Naše vysoce automatizované výrobní procesy a efektivní dodavatelské řetězce nám umožňují nabídnout našim zákazníkům konkurenční podmínky.

Jak se naše zkušenosti neustále zvyšují, zlepšili jsme náš certifikovaný systém řízení kvality a jsme schopni rozšířit náš sortiment o inovativní a spolehlivé položky pro nemocnice po celém světě.

 

 

 

 


Menu

Nejprodávanější