Značení CE a dodavatelé

Označení CE  (Conformité Européenne) - dokládá, že výrobek byl posouzen před uvedením na trh Evropského hospodářského prostoru („EEA“ je tvořen 28 členskými státy EU a třemi státy z Evropského sdružení volného obchodu - Islandem, Lichtenštejnskem a Norskem bez Švýcarska).

To znamená, že tento produkt splňuje legislativní požadavky EU – že výrobce ověřil/nechal ověřit oznámeným subjektem (dříve notifikovanou osobou), že výrobek splňuje všechny příslušné základní požadavky (např. bezpečnost, ochranu zdraví, ochranu životního prostředí) z příslušné směrnice.

 

Nejčastějším typem technické specifikace, tj. dokumentu, na základě kterého může být posouzení provedeno, je evropská harmonizovaná norma.

Označení CE umožňuje volný pohyb zboží v rámci trhu zemí Evropského hospodářského prostoru. Označení CE neznamená, že výrobek byl vyroben v EU a není značkou kvality.

Ne všechny výrobky musí být označeny CE, ale pouze ty kategorie výrobků, pro které označení CE stanoví příslušná směrnice. Jedná se např. o hračky, vybrané elektrické spotřebiče, vybrané stavební výrobky, zdravotnické prostředky, výtahy, stroje a měřící zařízení.

Grafická podoba označení CE je dána normou a musí být umístěna na výrobku, obalu, uživatelském manuálu, či na záručním listu.

Označení CE musí být umístěno viditelně, čitelně a nesmazatelně a je zakázáno používat jakékoliv značky, které s ním lze zaměnit.

 


KDM

KD Medical GmbH Hospital Products (KDM®)

je německý výrobce se sídlem v Berlíně. KDM® se zaměřuje na jednorázové zdravotnické prostředky a má vedoucí postavení v technologii jehel. S výrobky, které jsou prodávány ve více než 60 zemích světa a jejich širokým sortimentem, který je neustále rozšiřován a zdokonalován, získala společnost KDM® vynikající pověst v oblasti kvality a spolehlivosti na celém světě.

 

Je KD Medical GmbH výrobcem?
Ano, společnost KD Medical GmbH Hospital Products je výrobcem zdravotnických prostředků v souladu s předpisy Evropské unie.

 

Kde mohu vidět nejnovější produkty KDM®?
KD Medical každoročně vystavuje své výrobky na významných veletrzích jako je např. MEDICA. Pokud jde o společnost MEDICA, přesnou polohu výstavního stánku KDM® najdete na webových stránkách Medica (www.medica.de).

 

Má KDM® všechny své produkty na skladě?
Naše produktové portfolio obsahuje několik tisíc produktových variant. Vzhledem k této složitosti a řadě vysoce přizpůsobených sérií nejsme schopni udržet každý výrobek v našich skladech. Místo toho vám poskytneme čerstvě vyrobené zboží. Máme však skladové kapacity pro nejdůležitější produkty, které mohou být dodány v nejkratších časových úsecích.

 

REFERENCE:
Dodáváme také pro organizace Červeného kříže, ministerstva zdravotnictví, UNICEF...

 


 

 

BEROMED  GmbH Hospital products - MARKETS

Země - Evropy, Asie, Afriky... (viz mapa).

 

     

 

Společnost BEROMED je německý výrobce se sídlem v Berlíně. Během posledních let se společnost stala oceňovanou značkou pro vysoce kvalitní nemocniční produkty v mnoha evropských, afrických a asijských zemích.


BEROMED GmgH se  zaměřuje na nejdůležitější faktory:

- naše produkty

- naši zákazníci

Hlavním cílem firmy BEROMED je poskytovat koncovým uživatelům bezpečné, kvalitní a spolehlivé zdravotnické prostředky. Naše vysoce automatizované výrobní procesy a efektivní dodavatelské řetězce nám umožňují nabídnout našim zákazníkům konkurenční podmínky.

Jak se naše zkušenosti neustále zvyšují, zlepšili jsme náš certifikovaný systém řízení kvality a jsme schopni rozšířit náš sortiment o inovativní a spolehlivé položky pro nemocnice po celém světě.

 

 

 

 


 

Top glove

 

Top Glove becomes World’s largest surgical glove company

 

Společnost Top Glove Corporation vytvořila největšího výrobce chirurgických rukavic na světě tím, že dokončila akvizici společnosti Aspion za 1,37 miliardy liber. Celková výrobní kapacita společnosti Top Glove se po akvizici zvýšila na 57,24 miliardy kusů ročně.

Top Glove má přes 2 000 zákazníků po celém světě a exportuje do více než 195 zemí. Skupina nyní provozuje 37 továren s 618 výrobními linkami.

Akvizice společnosti Aspion přidala tři výrobní závody se 75 linkami a kapacitou 4,77 miliardy kusů rukavic ročně.

 


Menu

Nejprodávanější