Výšivky a potisk oděvů

 

Naše technologie - výšivka a potisk

Provádíme zejména výšivku, na námi dodávané zboží se špičkovou japonskou technikou - vyšívací stroje TAJIMA. 

S aplikací výšivky a nášivky získá jakýkoli výrobek profesionální přidanou hodnotu a to při poměrně nízkých nákladech.

Také spolupracujeme s vyšívacími dílnami v zahraničí.

Sítotisk využíváme k potisku zejména triček, kdy se barvy protlačují prostřednictvím síta na potiskovaný materiál jedna po druhé.

 Grafika a DTP

Součástí výrobního procesu je naše DTP studio s kvalitní tiskovou přípravou. Naše grafické odd. je připraveno zpracovat jakoukoliv běžnou grafikou přípravu. Komplexní služba je naší prioritou, jak uspokojit širokou veřejnost.

Jak jsme již uvedli, zaměřujeme se také na grafické zpracování a tisk výše uvedenými technologiemi.

 

Výšivky na oděvy:

Výšivky dodávají zdravotnickým oděvům a textilu jako takovému unikátní vzhled a vytváří z něj reprezentativní předmět, a proto je vyšívání čím dále více žádané.

V dnešní době si luxus výšivek a nášivek může dovolit opravdu každý. U menších grafik je cena za vyšití srovnatelná s cenou potisku. Vyšívání je možné až 15 barvami současně. Dokážeme vyšívat i velice složitou grafiku v maximální velikosti 30x20cm.

S aplikací výšivky a nášivky získá jakýkoli výrobek přidanou hodnotu, a proto je vyšívání čím dále více žádané. Zákazníkovi můžeme vyrobit grafický návrh, nebo zpracovat již hotový zákazníkem dodaný. Podle grafické předlohy vytvoříme program pro vyšívací automat a vyšijeme zkušební vzorek. Objednávky nejsou omezeny minimálním odběrem, naše strojové vybavení je přizpůsobeno sériové výrobě.

 

Potisk oděvů:

Sítotisk je technologie textilního potisku. Vzhledem k nutnosti výroby filmů a šablon je tato technologie zvlášť vhodná pro větší série tisku, například triček a různých druhů pracovních oděvů apod. Jde nákladově o nejvýhodnější variantu. Výhodou této metody je možnost potisknout plochu až 40×50 cm, v téměř neomezené sérii.

KD Medical GmbH Hospital Products (KDM®) je německý výrobce se sídlem v Berlíně. KDM® se zaměřuje na jednorázové zdravotnické prostředky a má vedoucí postavení v technologii jehel. S produkty, které jsou prodávány ve více než 60 zemích a jejich širokým sortimentem, který se neustále rozšiřuje a vylepšuje, získala společnost KDM® vynikající pověst v oblasti kvality a spolehlivosti na celém světě.

 

Jak již bylo sděleno výše, výrobky jsou prodávány ve více než 60 zemích celého světa a KDM® je také dodavatelem:

- Organizace červeného kříže

- Unicef

Vysoká kvalita nabízených produktů, společně s komplexní nabídkou pro sektor zdravotní péče dává odběratelům záruku spokojenosti.

KD Medical GmbH  také každoročně vystavuje své výrobky na významných veletrzích jako např. MEDICA a pod.

 

 

 


Menu

Nejprodávanější