Doprava

GEIS

                                        Doprava zboží k zákazníkům:

Dopravu (dodání zboží) zajišťujeme dopravcem, v rámci České republiky - DPD group, dále pak také i pro Slovensko (DPD).

Zajišťujeme v rámci dopravce DPD - jak balíkovou, tak paletovou přepravu do České i Slovenské republiky.

V případě odeslání zásilky je možné sledovat pomocí trekovacího kódu, kde se daná zásilka právě nachází s tím, že místo dodání určujete sami.

Zboží dodáváme na jakoukoli adresu v České a Slovenské republice. Pokud si to přejete, je možné zboží vyzvednout přímo na našich pobočkách.


Zboží je expedováno zákazníkům cca. do 5 - 10 dnů od objednávky (bez výšivky, potisku). V případě objednávky zboží s aplikací brandingu (potisk, výšivka atd...), dle termínu vyznačeného v přislušné - Přijaté objednávce, případně prodávající upřesní kupujícímu dodací lhůtu telefonicky, eventuálně prostřednictvím e-mailu.

 

Osobní převzetí:

WHITE PRO cz s.r.o. Bohumínská 410/135,  71200 Ostrava,  Česká republika

WHITE PRO cz s.r.o.  pobočka Slovensko  (připravujeme)

 

Přepravní služba DPD - balíková :

Česká republika - náklady za dopravu přepravní službou DPD v ČR hradí kupující, společně s kupní cenou za zboží, a to formou zvláštní položky ve faktuře. Cena za dopravu činí 119,- Kč bez DPH, za jeden balík do 30 kg, včetně balného (bez doběrečného, placeno zvlášť).

 

Přepravní služba DPD - paletová :

Česká republika - náklady za dopravu přepravní službou DPD v ČR hradí kupující, společně s kupní cenou za zboží, a to formou zvláštní položky ve faktuře. Cena za dopravu - dle kalkulace, včetně balného a doběrečného.

 

Doprava Slovensko - přepravní služba DPD:

Náklady za dopravu přepravní službou z ČR na Slovensko hradí kupující, společně s kupní cenou za zboží, a to formou zvláštní položky ve faktuře. Cena za dopravu činí - 15 Euro bez DPH (jinak dle aktuálního kurzu), za jeden balík do 30 kg, včetně balného a doběrečného. 

 

Má-li prodávající předmět koupě odeslat, platí, že prodávající odevzdal věc kupujícímu okamžikem, kdy došlo k předání věci k přepravě prvnímu dopravci či kupujícímu.

 

Všechny výše uvedené ceny jsou bez DPH.

 

Doručení v ČR probíhá cca. do 48 hodin (mimo předvánočního období). Na Slovensko doprava zpravidla probíhá cca. do 96 hodin (mimo předvánočního období). Doprava do ostatních zemí bude řešena individuálně, po vzájemné dohodě mezi prodávajícím a kupujícím.

 

 

 

 


Menu